Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Віктор Бедь провів зустріч із лідером виборчого списку кандидатів у депутати до Берегівської міської ради від партії «Європейська Солідарність» Віталієм Антіповим

 DSC076716 жовтня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч із лідером виборчого списку кандидатів у депутати до Берегівської міської ради від політичної партії «Європейська Солідарність», діючим депутатом Берегівської міської ради, підприємцем Віталієм Антіповим.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання духовно-культурного, міжнаціонального і міжрелігійного мирного співжиття та розвитку в м. Берегові та Берегівському районі. Також було піднято питання про виділення релігійній громаді парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Берегові в центральні, наближеній до парафіян, частині міста земельної ділянки під будівництво парафіяльного храму.

На завершення зустрічі владика Віктор Бедь подякував Віталію Антіпову, за посильну допомогу яку він надає парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегові, побажав йому та його однодумцям успіхів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, подарував йому богословську літературу та іконки святителя, священномученика архієпископа Досифея Феодоровича і святителя, священномученика Митрополита Василя Липківського.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією