Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь удостоїв Юрія Бісьмака, українського воїна та учасника бойових дій ордена «Благовірного Петра Конашевича-Сагайдачного, Гетьмана України»

 DSC074916 жовтня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв з дружнім візитом Юрія Бісьмака, українського воїна-захисника, учасника бойових дій в російсько-українській війні 2014 – 2020 рр., учасника та побратима по спільній боротьбі під час українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття.

В ході зустрічі було обговорено питання національно-патріотичного і духовно-морального виховання молодого покоління українців.

За особистий внесок у відновлення та утвердження державної незалежності України в 1989 – 1991 рр., вияв патріотизму і мужності в обороні України і Української Церкви від московсько-путінських окупантів і терористів в російсько-українській війні 2014 – 2020 рр. та з нагоди свят Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня Української Повстанської Армії та Дня захисника України, Преосвященніший владика Віктор Бедь нагородив побратима по спільній національно-визвольній боротьбі кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття та на сьогодні українського воїна-захисника Юрія Бісьмака орденом «Благовірного Петра Конашевича-Сагайдачного, Гетьмана України».

На завершення зустрічі владика Віктор благословив українського воїна та подарував йому іконки святителя, священномученика архієпископа Досифея Феодоровича і святителя, священномученика Митрополита Василя Липківського.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією