Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Віктор Бедь провів зустріч із відомим фольклористом Іваном Хлантою, з нагоди видання збірника унікальних українських народних коломийок «Співаночки мої милі»

 DSC082120 жовтня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч із Іваном Хлантою, доктором богословських наук, доктором мистецтвознавства, професором, відомим науковцем та фольклористом, старшим дяком кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді.

Під час зустрічі Іван Хланта презентував та подарував владиці Віктору унікальне видання збірника записів народних коломийок від талановитих співаків та музикантів с. Колочава Міжгірського району Закарпатської області – «Співаночки мої милі» (Іван Хланта. – Ужгород: ТДВ «Патент», 2020. – 824 с.). Запис, упорядкування, підготовку текстів та нот, а також вступне слово та алфавітний покажи підготував професор Іван Хланта.

Владика Віктор Бедь високо оцінив чергову титанічну і надзвичайно цінну працю професора Івана Хланти на ниві збереження, видання і популяризації українських народних коломийок Закарпаття, побажав йому міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів та Божої допомоги на життєвій ниві.

В ході зустрічі сторони домовилися про придбання частини видання збірника для бібліотеки єпархіального управління, а також Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією