Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Віктор Бедь провів зустріч із Павлом Федакою, кандидатом на посаду Ужгородського міського голови

DSC084520 жовтня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч із Павлом Павловичем Федакою, головою Закарпатської крайової «Просвіти», кандидатом на посаду Ужгородського міського голови від національних сил, на місцевих виборах 25 жовтня ц. р.

В ході зустрічі було обговорено питання співпраці єпархії та Закарпатської крайової «Просвіти» на ниві духовно-патріотичного та національно-просвітницького виховання молоді, а також щодо підтримки міжконфесійного миру та злагоди.

В свою чергу Павло Федака розповів про свою передвиборчу програму на посаді Ужгородського міського голови, а Преосвященніший єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь благословив його і побажав чесної перемоги на виборах.

На завершення зустрічі владика Віктор подарував Павлу Федаці Біблію, біблійні оповідання на українській мові та іконки - ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця», святого апостола українського Андрія Первозваного та святого благовірного Петра Конашевича-Сагайдачного, Гетьмана України.

Зустріч пройшла у дружній та теплій обстановці.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією