Адвокат Ольга Машкаринець посмертно удостоєна високої церковної відзнаки – ордена «Великомучениці Варвари», у День 60-річчя її земного народження

1229021120201 листопада 2020 року виповнилося 60 років від Дня земного народження вічнопам’ятної адвоката, журналіста, професора Ольги Антонівни Машкаринець (01.11.1960,  м. Львів – 21.07.2020, Ужгород), яка дочасно відійшла у вічність 21 липня ц. р.

У цей день, під час заупокійної Божественної Літургії в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді було відслужено заупокійну ектенію та заупокійну літію, під час яких духовенство молилося і за спасіння душі дочасної спочилої у Бозі Ольги Машкаринець.

Богослужіння очолив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією.

Після завершення богослужіння та архієрейської проповіді, за особистий внесок в розвиток української Адвокатури, багаторічно науково-педагогічну діяльність, заслуги перед Православною Церквою України та з нагоди 60-річчя від Дня земного народження, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь удостоїв вічнопам’ятну Ольгу Антонівну Машкаринець ордена «Великомучениці Варвари» (посмертно). Відповідна церковна нагорода буде передана на збереження дочкам покійної – Тетяні та Яні.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією