В Ужгороді провели в останній земний шлях художника Віталія Либу

 DSC00975 листопада 2020 року, на міському цвинтарі «Кальварія» в м. Ужгороді, відбувся чин похорону та поховання Віталія Івановича Либи (22.04.1949, Новоукраїнка – 29.10.2020, Ужгород), українського закарпатського художника, який відійшов у вічність після триваючої хвороби 29 жовтня ц. р.

Чин похорону, з благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, відслужили протоієрей Олександр Смолін і протоієрей Михайло Чабан.

Під час похорону були присутніми рідні, близькі покійного, представники Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богословської академії (на базі яких відкрито постійно діючу виставку художніх полотен на сакральну тематику художника Віталія Либи).

6 листопада ц. р., у 9-й день упокоєння Віталія Либи, за ним було відслужено заупокійну літію в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії в м. Ужгороді.

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією