У Димитрівську поминальну суботу, в кафедральному храмі Мукачівсько-Карпатської єпархії ПЦУ в м. Ужгороді, відслужили заупокійну Божественну Літургію

З147 листопада 2020 року, у Димитрівську поминальну суботу, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгороді, відслужили заупокійну Божественну Літургію.

З благословення Преосвященнішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого єпархією богослужіння очолив протоієрей Олександр Смолін у співслужінні продиякона Івана Жабляка.

Також духовенство, в ході богослужіння, відслужило заупокійну літію за всіма спочилими у Бозі нашими праведними і богоносними прабатьками, батьками, матерями, учителями, друзями, рідними, українськими воїнами-захисниками, полоненими, близькими і новоспочилими людьми Божими.

Богослужіння супроводжувалося співом частини архієрейського кафедрального церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив старший дяк Іван Хланта.

Зважаючи на карантинні обмеження, богослужіння проводилося з обмеженою кількістю прихожан.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією