Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь призначив протоієрея Михайла Чабан благочинним Ужгородського району та кафедрального храму в м. Ужгород

 DSC020413 листопада 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгород, прийняв з робочих питань протоієрея Михайла Чабан, настоятеля парафій рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в м. Ужгород та Свято-Вознесенської парафії с. Присліп Мукачівського району.

В ході зустрічі було обговорено та узгоджено поточні питання розвитку вище зазначених парафій.

Також, під час зустрічі, Преосвященніший владика Віктор Бедь призначив протоієрея Михайла Чабан благочинним кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород, із залишенням на попередньо призначених посадах.

Зважаючи на зміни в адміністративно-територіальному устрою Закарпатської області, керуючий єпархією єпископа Віктора Бедь звільнив протоієрея Михайла Чабан з посади благочинного Міжгірсько-Воловецького благочиння та призначив його благочинним Ужгородського благочиння в межах Ужгородського району.

Колишнє Міжгірсько-Воловецьке благочиння, шляхом реорганізації, згідно рішення правлячого архієрея віднесено до Мукачівського благочиння в межах Мукачівського району (благочинний архімандрит Спиридон Дудин).

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією