Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Віктор Бедь прийняв архімандрита Спиридона Дудина, намісника Свято-Миколаївського монастиря в смт Чинадієво, благочинного Мукачівського благочиння

 DSC013117 – 18 листопада 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгород, прийняв з робочих питань архімандрита Спиридона Дудина, намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво, благочинного Мукачівського благочиння.

В ході зустрічі було обговорено поточні питання діяльності монастиря та розвитку Мукачівського благочиння.

Окрім того, Преосвященніший владика Віктор Бедь, на виконання передсмертної волі покійного архімандрита Миколая Реківчака, колишнього намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво, який відійшов у вічність 22.12.2019 р., ухвалив рішення про передачу у власність сину покійного Василю Реківчаку, успадкований єпархіальним управлінням автомобіль марки ВАЗ 217030. Відповідні документи на переоформлення права власності на вище зазначений автомобіль, владика Віктор Бедь передав для Василя Реківчака через архімандрита Спиридона Дудина.

Під час зустрічі, керуючий єпархією єпископ Віктор Бедь довів до відома архімандрита Спиридона Дудина, як благочинного Мукачівського благочиння, про те, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої Закарпатської області, указом по єпархії ліквідовано Міжгірсько-Воловецьке благочиння, шляхом його приєднання до Мукачівського благочиння на території Мукачівського району.

Преслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією