Преосвященнійший єпископ Віктор, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ відслужив молебень до Дня Державного прапора

dersh prapor23 серпня Преосвященнійший Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський Української Автокефальної Православної Церкви, перебуваючи з архіпастирським візитом у Львові, відслужив ранковий молебень за Україну до Дня Державного прапора, який сьогодні святкується в нашій державі.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив миру, благополуччя та Божого благословення для нашого боголюбивого українського народу та земної, Богом даної нам, Вітчизни України. Також було виголошено прохання до Всемогутнього Господа Бога благословити припинення вогнища війни та кровопролиття в Україні, дарування Українському війську чим швидшої перемоги над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами.
Також було вичитано молитви та прохання до Господа Бога за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера та мирного мешканця що у наші дні боронять нашу Вітчизну Україну від московсько-путінського агресора.
Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ.
Історична довідка:
День Державного Прапора України — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Державного Прапора України. Відзначається щорічно 23 серпня.
На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.
23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — народні депутати України, члени антикомуністичної фракції «Народна Рада», внесли синьо-жовтий національний український прапор до сесійної зали Верховної Ради України. Освячення Національного прапора України було проведено, з благословення Святійшого Мстислава Скрипника, Патріарха Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, священиком священиком Петром Бойком. Наступного дня, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України проголосила відродження своєї багато тисячолітньої державності та незалежність.
18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України своєю Постановою «Про прапор України» надала українському національному синьо-жовтому стягу статус офіційного прапора України.
28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову «Про затвердження державним прапором України Національного прапора». В ній зазначається: Державний Прапор України «являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої — синього кольору, нижньої — жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3».
За матеріалами ЗМІ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією