Вітання Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського Української Автокефальної Православної Церкви до Дня Державної Незалежності України

 DSC1632

Возлюблені у Господі браття і сестри!
Любі співвітчизники – українці!

День державної незалежності України увібрав у себе велич та гідність багатотисячолютнього поступу української нації на тернистому шляху свого державного, церковного будівництва та націотворення. Цей шлях, не зважаючи на незчисленні втрати, найперше людських життів, ми пройшли з гідністю. Цей шлях увінчався черговим і остаточним відродженням та утвердженням Державної незалежності України – 24 серпня 1991 року!

І хоча цьогорічне наше величне свято – День державної незалежності України ми зустрічаємо в умовах ведення військових дій, в обороні нашої Вітчизни від московсько-путісньских окупантів і терористів, ми з гордістю можемо заявити на увесь світ – Україна і Українці, з волі Всемилостивого Господа Бога, були, є і будуть завжди!

Тож коли ми навчимось виявляти любов один до одного, поміж собою як близькі та співвітчизники, а відтак і любов до своєї, Богом даної нам земної Вітчизни України, зуміємо згуртуватись та подолати розбрат, стати єдиними національно, державно та церковно, тоді ми станемо непереможними і гідними синами та дочками Отця нашого Небесного! І мир, щастя та благополуччя запанують у нашій Державі!

А щоб досягнути цього у земному житті та спасти душі свої для вічності пам’ятаймо слова Спасителя нашого Ісуса Христа: «Не збирайте собі скарбів на землі, де міль та іржа нищать їх і де злодії підкопують і крадуть; але збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа не нищать, і де злодії не підкопують і не крадуть. Бо де знаходиться скарб ваш, там буде і серце ваше.» (Мт. 6:19-21).

nezall

Тож вітаю усіх нас, дорогі співвітчизники – українці, з Днем державної незалежності України!

З особливим трепетом на серці і в душі, та вдячністю, Вітаю всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів і їх батьків! Та постійно у молитвах до Господа Бога прошу, щоб чим швидше благословив Отець наш Небесний перемогу Українського війська над віроломним московсько-путінським агресором та окупантом, щоб мир, щастя і благополуччя засіяли в нашій Україні. Щоб Господь Бог зберіг життя кожного українського воїна, як і мирного мешканця, від смертельної небезпеки у наші дні.

Та не зважаючи на будь-які випробовування, в яких гартується і утверджується українська нація, пам’ятаймо слова вічнопам’ятного нашого пророка Тараса Григоровича Шевченка, який писав:

«Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В остатню, тяжкую мину
За не Господа моліть.»
(«Чи ми ще зійдемось знову?..», рр. 10-13; 19-30.05.1847, С.-Петербург).

З Днем державної незалежності Україно і Український народе!


+ Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський
Української Автокефальної Православної Церкви

24 серпня 2015 року,
м. Ужгород

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією