Вітання Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського Української Автокефальної Православної Церкви до Дня Державної Незалежності України

 DSC1632

Возлюблені у Господі браття і сестри!
Любі співвітчизники – українці!

День державної незалежності України увібрав у себе велич та гідність багатотисячолютнього поступу української нації на тернистому шляху свого державного, церковного будівництва та націотворення. Цей шлях, не зважаючи на незчисленні втрати, найперше людських життів, ми пройшли з гідністю. Цей шлях увінчався черговим і остаточним відродженням та утвердженням Державної незалежності України – 24 серпня 1991 року!

І хоча цьогорічне наше величне свято – День державної незалежності України ми зустрічаємо в умовах ведення військових дій, в обороні нашої Вітчизни від московсько-путісньских окупантів і терористів, ми з гордістю можемо заявити на увесь світ – Україна і Українці, з волі Всемилостивого Господа Бога, були, є і будуть завжди!

Тож коли ми навчимось виявляти любов один до одного, поміж собою як близькі та співвітчизники, а відтак і любов до своєї, Богом даної нам земної Вітчизни України, зуміємо згуртуватись та подолати розбрат, стати єдиними національно, державно та церковно, тоді ми станемо непереможними і гідними синами та дочками Отця нашого Небесного! І мир, щастя та благополуччя запанують у нашій Державі!

А щоб досягнути цього у земному житті та спасти душі свої для вічності пам’ятаймо слова Спасителя нашого Ісуса Христа: «Не збирайте собі скарбів на землі, де міль та іржа нищать їх і де злодії підкопують і крадуть; але збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа не нищать, і де злодії не підкопують і не крадуть. Бо де знаходиться скарб ваш, там буде і серце ваше.» (Мт. 6:19-21).

nezall

Тож вітаю усіх нас, дорогі співвітчизники – українці, з Днем державної незалежності України!

З особливим трепетом на серці і в душі, та вдячністю, Вітаю всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів і їх батьків! Та постійно у молитвах до Господа Бога прошу, щоб чим швидше благословив Отець наш Небесний перемогу Українського війська над віроломним московсько-путінським агресором та окупантом, щоб мир, щастя і благополуччя засіяли в нашій Україні. Щоб Господь Бог зберіг життя кожного українського воїна, як і мирного мешканця, від смертельної небезпеки у наші дні.

Та не зважаючи на будь-які випробовування, в яких гартується і утверджується українська нація, пам’ятаймо слова вічнопам’ятного нашого пророка Тараса Григоровича Шевченка, який писав:

«Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В остатню, тяжкую мину
За не Господа моліть.»
(«Чи ми ще зійдемось знову?..», рр. 10-13; 19-30.05.1847, С.-Петербург).

З Днем державної незалежності Україно і Український народе!


+ Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський
Української Автокефальної Православної Церкви

24 серпня 2015 року,
м. Ужгород

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією