Вітання Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського УАПЦ з Всенародним Днем батька в Україні!

den batkaВітаю всіх українських чоловіків, що з волі Господа Бога пізнали радість батьківства з Всенародним Днем батька в Україні! Чоловікам у всі віки випадало в першу чергу бути гідними будівничими, годувальниками, турботливими і люблячими чоловіками та батька у своїй сім’ї.

У випадку небезпеки для сім’ї та Богом даної нам земної Вітчизни України, українські чоловіки-батьки також завжди були і є мужніми воїнами, що стояли і стоять на охороні свободи, прав, законних інтересів своїх родин і незалежності нашої держави. Прикладом цього, у наші дні, є героїчна участь українських чоловіків-батьків під час Революції Гідності та при захисті України від московсько-путінських окупантів і терористів на Сході України.
За міжнародною та вітчизняною (з 18 вересня 2009 року) традицією третя неділя вересня оголошена Всенародним Днем батька в Україні!
Тож нехай Всемилостивий Господь Бог завжди благословляє богоугодні і доброчинні справи українських чоловіків-батьків, а Пресвята Богородиця покриває їх своїм святим омофором від усіх бід та підступів нечестивих на благо своїх родин, нашого боголюбивого українського народу, нашої Богом даної нам земної Вітчизни України і прабатьківської Української Церкви!
З повагою і любов’ю у Христі

+ВІКТОР,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією
Української Автокефальної Православної Церкви

20 вересня 2015 р.,
м. Ужгород

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський