В Кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді відслужили літію за спочилим Преосвященнійшим єпископом Іларіоном Савчуком

Іларіон Савчук УАПЦ27 вересня в Кафедральному храмі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено заупокійну літію за Преосвященнійшим Іларіоном Савчуком, єпископом Черкаським і Кіровоградським, керуючим Черкаською і Кіровоградською єпархією УАПЦ, який відійшов у вічність 26 вересня ц.р.
Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви у співслужінні архімандрита Діодора Муратова та протоієрея Василія Кміть.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, та дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.
Біографічна довідка:
Єпископ Черкаський і Кіровоградський (в миру Ігор Мирославович Савчук, 24 лютого1969, Городенка, Івано-Франківська область, Україна - 26 вересня 2015, Черкаси,Україна) — керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви.
Навчався у Львівській і Київській духовних семінаріях, з 1993 року служив у селі Червоній Слободі священиком.
Рішення про його архієрейське рукоположення було прийнято 11 серпня 2005 р. Синодом УАПЦ. У хіротонії, яка відбулася 3 листопада 2005 р. в Свято-Андріївському храмі Києва, взяли участь:
• Мефодій Кудряков, митрополит Київський і всієї України
• Роман Балащук, митрополит Вінницький і Брацлавський
• Богдан Кулик, єпископ Житомирський, вікарій Київської єпархії.
Помер 26 вересня 2015 року в Черкасах від хвороби печінки. Відспівування відбулося 28 вересня 2015 року в Свято-Троїцькій церкві с. Червона Слобода Черкаського району Черкаської області.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією