В Карпатському університеті імені Августина Волошина та Українській богословській академії урочисто привітали викладачів з Днем працівників освіти (+ВІДЕО)

 DSC13672 жовтня 2015 року, напередодні святкування Дня працівників освіти, який цього року відзначається в Україні 4 жовтня, ректорат і студенти Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії урочисто привітали професорсько-викладацький склад і співробітників академії та університету з професійним святом.

З словом-вітанням до присутніх на урочистому зібранні звернувся Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, голова Комісії Української Автокефальної Православної Церкви з духовності, освіти та катехізації, ректор університету і академії який зокрема зазначив: «Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти, в черговий раз хочеться висловити всім Вам, дорогі наші колеги-освітяни, сердечну вдячність за Вашу жертовну і невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти зерна знань, мудрості та доброти, за вияв батьківської любові до студентства. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Тож нехай засіяна Вами освітянська нива і надалі проростає багатим і щедрим урожаєм в душах наших вихованців, даруючі нашій Вітчизні Україні нові таланти і яскраві особистості.

Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.
І нехай Всемилостивий Господь Бог та Покрова Пресвятої Богородиці завжди будуть з Вами та Вашими близькими в земному житті!»

Для викладацького складу та співробітників вишу солісти академічного хору Української богословської академії, під керівництвом старшого викладача, регента Юрія Ропонича, підготовили святковий концерт. А студенти Карпатського університету імені Августина Волошина – художню виставу з декламуванням віршів, співом пісень та театралізованих дійств.
Відтак, із словом вітання до професорсько-викладацького складу та співробітників звернулася віце-ректор Карпатського університету імені Августина Волошина доцент Валерія Сіка, яка подякувала студентам за підготовку заходів з нагоди дня працівника освіти, та зазначила що професія вчителя хоч і нелегка, але благодатна. Слід пам’ятати про те, що кожний педагог який працює в школі чи вищому навчальному закладі передає частинку своїх знань і душі своїм учням, які є майбутнім нашої земної, Богом даної нам, Вітчизни України – наголосила пані віце-ректор.
З нагоди професійного свята викладачі та методисти університету і академії, згідно наказу владики-ректора, були відзначені преміями.
Відтак, після закінчення урочистого засідання, присутні були запрошені на святковий солодкий стіл з кавою.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією