Владика Віктор Бедь, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ зустрівся із українською письменницею Марією Горбаль

 DSC000616 жовтня 2015 року, перебуваючи з робочим візитом у Львові, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Ужгородський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді зустрівся з провідним науковим редактором Інституту народознавства НАН України, редактором "Успенської вежі", автором численних журнальних та газетних публікацій Марією Горбаль. Сторони обговорили актуальні питання духовного, культурного та патріотичного виховання української молоді, та участі в цих процесах Української Автокефальної Православної Церкви.

Підчас зустрічі пані Марія презентувала владиці Віктору свою монографію «Різдвяна обрядовість Лемківщини» та подарувала її для бібліотеки Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді.
У монографії вперше на основі польових досліджень, а також вітчизняної і зарубіжної літератури зібрано матеріал про Різдво на Лемківщині: традиції його впровадження, звичаї, обряди, вірування, міфи й уявлення. Книга буде цікава і корисна як для етнографів, істориків, культурологів краєзнавців, так і для всіх зацікавлених у вивченні обрядовості Лемківщини.
В свою чергу владика Віктор подякував за подарунок та побажав пані Марії подальших творчих успіхів та Божого благословення.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський