Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ владика Віктор Бедь відслужив акафіст до преподобного Олексія Карпаторуського (Кабалюка)

vbbbty721 жовтня, у день прославлення преподобного Олексія Карпаторуського (Кабалюка), Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив ранковий акафіст до преподобного Олексія Карпаторуського (Кабалюка), сповідника.

У молитві до святого владика Віктор просив молитовного заступництва преподобного Олексія перед Всемогутнім і Всемилостивим Господом Бога за Україну, і зокрема за Закарпаття, український народ і Українське військо, за мир та благополуччя в нашій державі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Коротка біографічна довідка:

Схиархімандрит Олексій Кабалюк (в миру Олександр Іванович Кабалюк; 30 серпня 1877, село Ясіня, Закарпаття в складі Австро-Угорщини — 2 грудня 1947, село Іза, Хустський район,Закарпатська область, Україна) — архімандрит, активіст руху за відродження православ'я на Закарпатті в першій половині ХХ ст.
Архімандрит Олексій Кабалюк помер 2 грудня (19 листопада по старому стилю) 1947 року, прийнявши схиму. Його було поховано на братському кладовищі Свято-Нікольського монастиря в с. Іза Хустського району Закарпатської області. У 1999 році були виявлені майже нетлінні мощі схиархімандрита Олексія, а 21 жовтня 2001 року Блаженнійший Володимир Сабодан, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви Московського патріархату здійснив у Свято-Нікольському монастирі с. Ізи прославлення його в лик святих.

За матеріалами ЗМІ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією