Єпископ Віктор Бедь, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ відслужив акафіст до преподобного Іова Угольського (Кундрі)

bbryyy22 жовтня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив ранковий акафіст до преподобного Іова Угольського (Кундрі) у день пам’яті про знайдення його мощей (2008).

У молитві до святого владика Віктор просив молитовного заступництва преподобного перед Всемогутнім і Всемилостивим Господом Богом за Україну і український народ, і зокрема за Закарпаття, за мир і благополуччя в нашій державі, за подолання розділення православних і утвердження Єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.
Коротка біографічна довідка:

Архімандрит Іов Угольський (в миру: Кундря Іван Георгійович (нар. 18 травня,1902 с. Іза, Хустський район, Закарпатська область, на той час у складі Австро-Угорщини - 28 липня, 1985, с. Мала Уголька, Тячівський район, Закарпатська область, Україна) — український православний релігійний діяч на Закарпатті. Шанований старець, чернець та архімандрит. Православний святий прославлений УПЦ МП.

За часів сталінського комуністично-радянського режиму в СРСР був репресований.
22 жовтня 2007 р. його мощі були віднайдені нетлінними і було започатковано процес його канонізації.
18 вересня 2008 р. у селі Мала Уголька Тячівського району Закарпатської області, за участі Блаженнійшого Володимира Сабодана, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Московського патріархату, відбулося прославлення преподобного Іова Угольського (Кундрі) у лику місцевошанованих святих.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією