Ректор Карпатського університету імені Августина Волошина прийняв участь в роботі Спеціалізованої вченої ради з права Ужгородського національного університету

yurispriden30 жовтня, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, доктор юридичних наук, доктор богословських наук, професор, єпископ Української Автокефальної Православної Церкви Віктор Бедь прийняв участь в роботі Спеціалізованої вченої ради К 61.051.07 у Державному вищому навчальному закладі « Ужгородський національний університет» для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.02 – конституційне право; муніципальне право; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

На порядок денний спеціалізованої вченої ради було винесено захист двох дисертаційних робіт:
1. Гецко Вікторії Василівни на тему «Конституційно-правова відповідальність народних депутатів України та депутатів місцевих рад: проблеми теорії та практики» для здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук;
2. Деметрадзе Тамаза Ревазовича на тему « Конституційні принципи рівності прав жінки і чоловіка: поняття, зміст, механізм його реалізації та захисту».
При захисті дисертаційного дослідження пошукача Тамаза Деметрадзе професор єпископ Віктор Бедь виступив першим науковим опонентом.
За результатами відкритого, прилюдного захисту та шляхом таємного голосування рішенням спеціалізованої вченої ради Вікторії Гецко та Тамазу Деметрадзе було присвоєно наукові ступені кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – конституційне право; муніципальне право.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією