Єпископ УАПЦ Віктор Бедь віслужив заупокійну літію за видатним українцем Андрієм Мельником

919de5a a mel nyk opt1 листопада, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив ранкову заупокійну літію за видатним українським політичним, державним і військовим діячем Андрієм Атанасовичем Мельником (12.12.1890 – 01.11.1964) з нагоди 51-х роковин з дня його упокоєння.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.
Коротка біографічна довідка:
Андрій Атанасович Мельник (12 грудня 1890, Воля Якубова Дрогобицького повіту на Львівщині, Західна Україна в складі Австро-Угорської імперії — 1 листопада 1964, Клерво, Люксембург) — полковник армії Української Народної Республіки, видатний український політичний, державний і військовий діяч, один з найближчих соратників Євгена Коновальця. Один із організаторів українського війська Січових Стрільців у Києві, один з організаторів Української військової організації (УВО). З 1938 — голова Проводу Організації українських націоналістів (ОУН); в'язень німецько-фашистських концтаборів. Борець проти комуністично-радянської тиранії та за державну незалежність України. Політично переслідуваний комуністично-радянським режимом СРСР. З 1945 — у вимушеній еміграції.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією