УБА – КаУ приносить співчуття близьким та рідним спочилого ігумена Нікона Дем’янюка

kjkl5 листопада 2015 року, у авіакатастрофі поблизу гори Клементьєва недалеко від населеного пункту Коктебель в Криму загинув випускник Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, настоятель Кизилташського чоловічого монастиря на честь святителя Стефана Сурожського ігумен Нікон Дем'янюк, в миру Микола Володимирович Дем'янюк.

Отець Нікон народився 21 серпня 1973 року.
28 липня 1995 був направлений офіцером-священиком у Кизилташ. Крім духовно-морального виховання військовослужбовців, йому було доручено вирішення питань землевідведення для відродження Кизилташський монастиря.
15 квітня 1997 на розширеному засіданні Священного Синоду було заслухано доповідь митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря про відкриття Кизилташський чоловічого монастиря в ім'я святого Стефана Сурозького. Священний Синод ухвалив: «Благословити відкриття монастиря, намісником його затвердити ієрея Миколи Дем'янюка з постригом його в ченці».
У грудні 1998 року в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Сімферополя священик Микола приймає чернечий постриг з ім'ям Нікон. У травні 2000 року за погодженням з командуванням військової частини 2327 почалося будівництво перших братських корпусів. У 2002 році ієромонах Нікон возведений у сан ігумена. Свято-Покровський храм у Судаку отримав статус подвір'я Кизилташський монастиря.
В зв'язку із передчасною смертю ігумена Нікона Дем'янюка, від імені професорсько-викладацької корпорації Української богословської академії та Карпатського університету імені Августина Волошина Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви приносить щирі співчуття близьким та рідним померлого та молиться за прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба УБА

kjk

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією