В Карпатській єпархії УАПЦ відзначили активістів Революції Гідності орденами «20 років відновлення державної незалежності України»

 DSC042121 листопада 2015 року, в другу річницю з дня початку Революції Гідності, в великій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, за організаційної участі Закарпатського національно-патріотичного об'єднання «Україна Соборна» та духовної підтримки Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви пройшла пам'ятна зустріч учасників Революції Гідності та громадськості.

З вступним словом до присутніх звернувся Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, який благословив початок заходів з нагоди відзначення другої річниці Революції Гідності, Дня Гідності і Свободи та ушанування світлої пам'яті всіх полеглих Героїв Революції Гідності. На пропозицію владики Віктора всі присутні хвилиною мовчання ушанували всіх полеглих Героїв Революції Гідності.
За вияв мужності і героїзму під час Революції Гідності (2013 – 2014 рр.) та особистий внесок в утвердження державної незалежності України Преосвященнійший владика Віктор Бедь нагородив присутніх активістів Революції Гідності, учасників кровавих подій на Київському Євромайдані, орденами «20 років відновлення державної незалежності України».
Високої нагороди були удостоєні безпосередні учасники подій на Київському Євромайдані Орест Дідух, Василь Банк, Анна Желізняк, Вануш Гаспарян, Едуард Шуфрич, Віталій Грегор та Віталій Бурлака.
Участь у пам'ятній зустрічі прийняли представники духовенства Карпатської єпархії УАПЦ, активісти Закарпатського об'єднання «Україна Соборна», громадських організацій «Молодь Закарпаття», Християнсько-народної спілки Закарпаття, Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, редакції газети «Срібна Земля» та інші.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією