Вітання керуючого Карпатською єпархією УАПЦ єпископа Віктора Бедь українським військовослужбовцям до Дня Збройних сил України

zsu

Високодостойні українські воїни, військовослужбовці Збройних сил України!

Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України прийміть щирі вітання з професійним святом і щиру молитву до Господа Бога за всіх Вас!
У час великих випробувань для українського народу і Вітчизни нашої України, Ви, українське воїнство за прикладом наших батьків і прабатьків мужньої і героїчно прийняли естафету захисту свого Українського Народу і своєї Української Держави від незваного агресора – московсько-путінських окупантів і терористів. Саме українські військовослужбовці, у наші дні, прийняли на себе головний удар у неоголошеній війні безбожного московсько-путінського режиму проти миролюбивого і боголюбивого народу України. Ціною власного життя і благополуччя українське воїнство зупинило зухвалого ворога і забезпечило мирне життя українці на переважній частині суверенної території нашої держави.
Низький уклін і всенародна пошана Вам, дорогі наші захисники Вітчизни!
Нехай Всемогутні і Всемилостивий Господь Бог, та Покрова Пресвятої Богородиці оберігають та зміцнюють Вас, благословляють Вас на перемогу над підступними ворогами, які з мечем прийшли на нашу святу українську землю і зберігають життя кожного українського воїна!

З повагою і любов'ю у Христі
+ Віктор Бедь,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією
Української Автокефальної Православної Церкви
06 грудня 2015 р.,
м. Ужгород

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією