Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень до св. вмч. Катерини

sddefault7 грудня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив ранковий молебень до святої великомучениці Катерини (305 – 313), у День ушанування її пам'яті.

У молитві до святої владика Віктор просив молитовного заступництва перед Всемогутнім і Всемилостивим Господом Богом за увесь боголюбивий український народ, Українську Державу, Українське військо, дарування нам національної і духовної єдності та Єдину Помісну Автокефальну Українську Церкву. За перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, та збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, мирного співвітчизника, що в наші дні боронять Україну від північних ординців. За збереження життя і повернення додому в Україну неушкодженими українських полонених та політичних в'язнів.

Також владика Віктор підніс молитву за здоров'я та благополуччя своєї мами Катерини і за всіх матерів України, небесною покровителькою яких є свята великомучениця Катерина.

Молитва до святої великомучениці Катерини
О, святая Катерино, діво і мученице, істинна Христова невісто! Молимо тебе через особливу благодать, якою нагородив тебе Жених твій, найсолодший Ісус. Ти посоромила спокуси мучителя мудрістю твоєю, п'ятдесят мудреців перемогла ти і, напоївши їх небесним вченням, до світла істинної віри наставила; так і нам виблагай цю Божу мудрість, щоб ми, всі спокуси пекельних мук подолавши і відкинувши світу і плоті гріхи, достойними явилися божественної слави, і для розширення святої нашої православної віри сосудами достойними стали, і з тобою в небесній оселі Господа і Владику нашого Ісуса Христа, з Отцем і Святим Духом, величали і прославляли навіки-віків. Амінь.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією