Голова духовно-освітньої комісії УАПЦ єпископ Віктор Бедь прийняв участь в роботі Громадської ради при МОН з питань співпраці з Церквами

IMG 289316 грудня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії прийняли участь у роботі Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями.

Засідання було проведено під головуванням заступника голови Громадської ради Юрія Решетнікова. В ході засідання було розглянуто наступні питання:
1. Щодо проектів Положення про Комісію з державного визнання документів про вищу духовну освіту та Положення про Комісію з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.
З інформацією виступили Юрій Решетніков та єпископ Віктор Бедь.
Інформацію прийнято до відома.
2. Щодо пропозицій до персонального складу Комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту та Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.
З пропозиціями виступили Юрій Решетніков та єпископ Віктор Бедь.
За пропозицією єпископа Віктора Бедь Громадська рада вирішила сформувати склад вище зазначених Комісій за принципом делегування по одному представнику до кожної із Комісій: від церковних організацій – членів ради, від Міністерства освіти і науки України та Українського католицького університету, Карпатського університету імені Августина Волошина, Національного університету «Острозька академія» і Київської православної богословської академії УПЦ КП (вищих навчальних закладів які ліцензовані МОН України з підготовки магістрів за спеціальністю «Богослов'я»), та за окремим делегуванням заступника голови ради Юрія Решетнікова.
Пропозиції з даного питання повинні бути подані письмово до 23 грудня 2015 року включно.
3. Про хід підготовки навчально-методичних комплексів з «Біблійної історії та християнської етики» для 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
З інформацією з даного питання виступили представники Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ МП.
Інформацію прийнято до відома.
4. Щодо програми духовно-морального виховання дітей дошкільного віку (авторський колектив: Жуковський В.М., Сіданіч І.Л., Саннікова Т.В. та інші).
З інформацією виступив Василь Жуковський.
Інформацію прийнято до відома.Підтримано програму духовно-морального виховання дітей дошкільного віку. Запропоновано провести з даного питання круглий стіл в 2016 році.
5. Підведення підсумків діяльності Громадської ради у 2015 році.
З інформацією виступив Юрій Решетніков.
Інформацію прийнято до відома. Роботу Громадської ради за 2015 рік визнано задовільною.
6. Розгляд проекту плану діяльності Громадської ради на 2016 рік.
З інформацією виступив Юрій Решетніков.
Проект плану діяльності Громадської ради на 2016 рік прийняли за основу. Вирішили провести наступне засідання Громадської ради 3 лютого 2016 року.
7. Різне.

Прес-служба Комісії з духовності, освіти та катехізації УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією