В Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії УАПЦ в смт. Чинадієво відслужили божественну літургію

IMG 20151025 10551427 грудня, в неділю святих праотців у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви смт. Чинадієво Мукачівського району відбулося богослужіння.

Божественну літургію очолив намісник монастиря архімандрит Миколай Реківчак у співслужінні архімандрита Діодора Муратова.

Під час богослужіння підносились імена православних Першоієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктор, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство молилось за мир і благополуччя в Україні.

З проповідю до прихожан звернувся архімандрит Миколай Реківчак, який розповів про вияв поваги та шани до наших прабатьків та прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви.

Відтак із повчальним словом до усіх присутніх звернувся і архімандрит Діодор Муратов який передав для прихожан вітання та благословення від Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви та привітав всіх з наступаючими Різдвяними святами.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією