В Карпатській єпархії УАПЦ відслужили літію за українським поетом і сатириком Степаном Руданським до 182-річчя з дня народження

logo76 січня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив ранкову літію за українським поетом і сатириком, борцем за національну і державну незалежність української нації Степаном Васильовичем Руданським (06.01.1834 – 03.05.1873) з нагоди 182-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.
Коротка біографічна довідка:
Степан Васильович Руданський ( 25 грудня 1833 (6 січня 1834), с.Хомутинці, на сьогодні Калинівський район Вінницької області — 3 травня 1873, Ялта, Автономна Республіка Крим) — український поет, перекладач античної літератури. Автор класичних сатир на міжнаціональну та антиімперську тематику. Борець за національну і державну незалежність української нації. Професійний лікар.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією