Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив акафіст до святителя Петра Могили у день його ушанування

petroo13 січня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив вечірній акафіст до святителя Петра Могили (10.01.1597 – 11.01.1647), Митрополита Київського, Галицького і всієї Русі у день його ушанування.

У молитві до святого владика Віктор просив молитовного заступництва перд Господом Богом за увесь український народ, Українське військо та державу нашу Україну:
«О, прославлений і дивний праведнику Божий і воїн Христовий, Святителю Петре, Митрополите Київський, Галицький і всієї Русі, прийми від нас, грішних і недостойних, це моління наше, що дбайливо тобі приносимо. І твоїми безперестанними до Бога молитвами визволи нас від раптової смерті, від усякого лиха, скорботи і вічної муки. Захисти храми, монастирі, народ український і всю Україну нашу від нападу і злоби ворога, від підступності окупантів, безбожників і єретиків.
О великий праведник Христовий, Святителю Український Петре, Митрополите Київський, Галицький і всієї Русі вислухай нас, грішних, що молимось до тебе про допомогу та заступництво твоє перед Всемогутнім і Всемилостивим Господом Богом за нас.
Стоячи біля Престолу Царя всіх, в насолоді світла Єдиносущної Трійці і оспівуючи з херувимами і Ангелами святу пісню, маючи велику і невимовну відвагу до Премилосердного Владики, моли про спасіння людей стада Христового та утвердження добробут святих Церков; архієреїв красою святителів прикрашай; ченців до вчинення добрих подвигів скеруй; столицю нашу і всі міста і села України в добрі збережи; святу віру Православну чистою зберегти благай; весь світ молитвою твоєю примири, від голоду і загибелі нас позбав, від нападу ворога визволи; старих утіш і юних просвіти; бездумних розумними зроби; вдів помилуй; сиріт захисти; немовлят вирости; полонених визволи; хворих до зцілення приведи.
Всіх з вірою і повагою приходячим до тебе, що припадають і ретельно моляться, від всього злого молитвами твоїми визволи. Невпинно моли про нас Спасителя нашого Ісуса Христа, щоб і в день Страшного Приходу Його від негідного стояння визволив нас і причасниками зробив з усіма святими на віки віків. Амінь».

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією