Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив акафіст до преподобного Серафима Саровського

sarovskuj15 січня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Української Автокефальної Православної Церкви відслужив вечірній акафіст до преподобного Серафима Саровського, чудотворця (19 (30).07.1754 – 02 (14).01.1833) у день ушанування його пам'яті.

У молитві до святого владика Віктор просив його молитовного заступництва перед Всемогутнім і Всемилостивим Господом Богом за мир і зупинення військової агресії боговідступницького московсько-путінського режиму проти України, за благополуччя і щастя українського народу, за одужання всіх хворих і немічних, за любов і пошану між людьми.

Зокрема владика молитовно звертався до преподобного Серафима Саровського, чудотворця із словами:
«Оспівуючи Твоє прославлення, ублажаємо тебе, преподобний, як великого і сильного молитвеника за нас перед Богом, утішителя і заступника, і з любов'ю виголошуємо так:
Радуйся, Православної Церкви похвало; радуйся, Вітчизни нашої України щите й огороже.
Радуйся, дороговказе, що всіх направляє до Неба; радуйся, який ризою своєю недужих зціляв.
Радуйся, бо ти переміг усі підступи диявольські; радуйся, який диких звірів своєю лагідністю підкорив.
О предивний угоднику і великий чудотворцю, преподобний отче Серафиме! Прийми це мале наше моління, що на похвалу тобі підносимо, і, стоячи нині перед престолом Царя царюючих, Господа нашого Ісуса Христа, молися за нас, щоб ми знайшли милосердя Його в день судний, в радості співаючи Йому: алилуя.
О предивний отче Серафиме, великий Саровський чудотворцю, всім, хто до тебе звертається, скоропослушний помічнику! У дні земного твого життя ніхто від тебе без нічого і непочутим не відходив, але для всіх був солодким вигляд лиця твого і благопривітним голос слів твоїх. Тож заступись і сьогодні молитвами твоїми перед Отцем нашим Небесним за Вітчизну нашу земну Україну, за мир і благополуччя в ній та за дарування щастя українському народу. До цього ж ти мав великий дар лікування немічних душ, дар зцілення, дар прозріння. Коли ж покликав тебе Бог від земних трудів до Небесного упокоєння, любов твоя до нас ніколи не переставала, і неможливо перелічити чудеса твої, що примножилися, як зірки Небесні: ось бо ти являєшся людям Божим усіх країв землі нашої і даруєш їм зцілення. Тому ми взиваємо до тебе: о претихий і лагідний угоднику Божий, сміливий перед Ним молитвенику, що ніколи не відганяєш тих, хто закликає, піднеси за нас благомогутню твою молитву до Господа сил, щоб Він дарував нам усе благоподібне для цього життя і все, що корисне для душевного спасіння, щоб Він оберігав нас від гріховних падінь і істинного покаяння навчив нас, щоб нам безперешкодно ввійти в Небесне Царство, де ти нині у незаходимій славі сяєш, і там оспівувати з усіма святими Живоначальну Тройцю до кінця віків. Амінь».

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський