Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь удостоїв ордена хориста Сергія Адамовича Харчука до 60-річчя з дня народження

 DSC12921 лютого свій славний ювілей, шістдесятиріччя з дня народження, відсвяткував хорист кафедрального храму на честь апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви Сергій Адамович Харчук.

З цієї урочистої події, 7 лютого, перед початком Божественної літургії в кафедральному храмі в м. Ужгород, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Ужгородський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальною Православною Церквою, привітав ювіляра та за заслуги перед прабатьківською Української Автокефальною Православною Церквою і з нагоди 60-річчя з дня народження нагородив Сергія Адамовича Харчука орденом «Георгія Переможця ІІІ - ступеня».
Духовенство та вірники Карпатської єпархії УАПЦ вітають іменинника з славним ювілеєм. Нехай сила Божа, заступництво Пресвятої Богородиці і всіх святих завжди будуть Вам, дорогий наш Сергію Адамовичу, на поміч у всіх Ваших добрих починаннях, в особистому житті і на добро нашого боголюбивого українського народу, Вітчизни нашої України та утвердження Єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви!

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією