Намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастирч смт. Чинадієво архімандрит Миколай Реківчак, нагороджений орденом Покрова Пресвятої Богородиці у річницю своєї хіротонії

 DSC149414 лютого 2016 року, у передсвята Стрітення Господнього, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив божественну літургію у єпархіальному Свято-Миколаївському чоловічому монастирі смт. Чинадієво Мукачівського району.

Преосвященнійшому владикові Віктору співслужили намісник обителі архімандрит Миколай Реківчак та ієрей Роман Бобай.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.
За богослужінням Преосвященній владика Віктор підніс сугубу молитву за даровану нам, Отцем нашим Небесним, земну Вітчизну Україну, за перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами, за мир на нашій святій українській землі та благополуччя українського народу, за подолання розділення православних та утвердження Єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.
Під час заупокійної ектенії було піднесено молитви за спасіння душ полеглих патріотів під час Революції Гідності та українських воїнів, добровольців, волонтерів і мирних співвітчизників, що у наші дні віддали свої життя в обороні України від московсько-путінських ординців, та раніше спочилих рідних, учителів, друзів та близьких наших.
Після відпусту, владика Віктор звернувся з вітальним і повчальним архіпастирським словом до прихожан, під час якого закликав вірників дотримуватися Заповідей Божих і любити один одного як заповідав нам Господь і Спаситель наш Ісус Христос. Також владика Віктор привітав намісника святої чернечої обителі архімандрита Миколая з черговими річницями з дня його дияконської та священицької хіротоній, які припадають на свято Стрітення Господнього – 15 лютого.


Відтак, за заслуги перед прабатьківською Українською Автокефальною Православною Церквою та з нагоди визначних дат, 48 років дияконської та 46 років священицької хіротонії (15 лютого), настоятель єпархіального Свято-Миколаївського чоловічого монастиря смт. Чинадієво архімандрит Миколай Реківчак, був удостоєний Преосвященнійшим владикою Віктором ордена Покрова Пресвятої Богородиці ІІ ступеня.


Хід богослужіння супроводжувався церковним співом хору храму даної обителі, під керівництвом єпархіального регента Юрія Ропонича.
Після завершення божественної літургії, на запрошення намісника обителі архімандрита Миколая Реківчака, відбулась братня трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією