В Карпатському університеті імені Августина Волошина проведено вручення дипломів магістрам 18-го зимового випуску 2016 року

 DSC175518 лютого в Карпатському університеті імені Августина Волошина в Ужгороді відбулись урочистості приурочені 18-му зимовому випуску та врученню дипломів випускникам - магістрам 2016 року.
Урочистості було розпочато з молитви та Державного гімну України.

Відтак ректор університету Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський , голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви оголосив урочисте зібрання відкритим, привітав усіх присутніх та передав найщиріші вітання і благословення всім випускникам університету від Блаженнійшого Макарія Малетича, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.
У своєму виступі владика Віктор повідомив про те, що випускниками Карпатського університету імені Августина Волошина під час зимового випуску в 2016 році стали 42 випускники - магістри, які навчались за спеціальностями з правознавства, фінансів та психології. 15 випускників отримали дипломи із відзнакою.
Після закінчення магістратури, всі випускники мають можливість продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі університету, або здобути другу вищу освіту, за магістерськими програмами, з іншої спеціальності. Окрім того, на підставі міжнародних освітніх договорі із провідними університетами Європи, зокрема Польщі, студенти та випускники Карпатського університету імені Августина Волошина мають можливість навчатись за програмою подвійного диплому та здобувати одночасно другу вищу освіту і отримувати, окрім українських дипломів державного зразка, і дипломи державного зразка європейських університетів. Також при Карпатському університеті імені Августина Волошина діє військова кафедра, навчання на якій надає можливість студентам університету здобувати військовий фах та бути атестованим у офіцери запасу (молодшого лейтенанта).
З вітальними словами до випускників університету також звернулись віце-ректор доцент Валерія Василівна Сіка та декан гуманітарно-економічного факультету доцент Арпад-Роберт Арпадович Драшковці.
Відтак відбулось урочисте вручення довгоочікуваних дипломів магістра державного зразка.
У заключному слові владика-ректор іще раз привітав усіх випускників з врученням дипломів та побажав їм, та їх рідним, міцного здоров'я, мирного неба над головою, успіхів у житті та Божого благословення на життєвій ниві.
Після молитви та Державного гімну України урочисте зібрання було оголошено закритим.

Прес-служба КаУ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський