Парафія апостола українського Андрія Первозваного УАПЦ в смт. Тересва засудила ганебні дії щодо переслідування її парафіян з боку представників Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату та оновила керівний склад

teresva19 лютого 2016 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, загальні збори релігійної громади на честь апостола українського Андрія Первозваного Української Автокефальної Православної Церкви обговорили та засудили ганебні дії щодо фактів переслідування її парафіян з боку окремих священнослужителів та активістів Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату.

За рекомендацією владики Віктора, загальні збори парафії вирішили не передавати до правоохоронних органів заяву щодо фактів вчинення кримінального правопорушення в частині переслідування парафіян за належність до Української Автокефальної Православної Церкви з боку окремих священиків і активістів Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату та їх посібників з органів місцевого самоврядування, залишаючи таку ганебну поведінку на їх сумлінні.
В ході засідання також було вирішено вивести із складу офіційних засновників релігійної громади ряд парафіян, яких піддали відвертому терору і залякуванню московські церковники, та таким чином позбавити їх сім'ї незаконному переслідуванню, зокрема, і переслідуванню з боку окремих роботодавців та представників місцевого самоврядування, які в інтересах Московського Патріархату долучились до гонінь на вірних Української Автокефальної Православної Церкви в смт. Тересва.
За результатами голосування, загальні збори релігійної громади парафії на честь апостола українського Андрія Первозавного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в селищі Тересва вирішили:
1. Провести заміну персонального складу засновників парафії, які уповноважені підписати заяву про реєстрацію Статут релігійної громади в Закарпатській обласній державній адміністрації.
2. Відкликати раніше подану заяву про реєстрацію Статуту релігійної організації з Закарпатської обласної державної адміністрації.
3. Подати нову заяву про реєстрацію Статуту релігійної громади до Закарпатської обласної державної адміністрації.
4. Обрати новий склад керівних органів релігійної громади.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією