Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив чин прощення

 DSC201713 березня, в прощену неділю, духовенством кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді на чолі з Преосвященнійшим Віктором Бедь, єпископом Мукачівським і Карпатським, керуючим єпархією було звершено чин прощення.

Під час чину прощення було піднесено покаянні молитви до Господа Бога за прощення між близькими, а також мир, щастя і благополуччя українського народу і України. Участь у богослужінні, окрім владики Віктора, прийняли протоієрей Сергій Урста, протоієрей Олександр Смолін, протоієрей Роман Бобай та диякон Іван Жабляк.
З проповіддю до прихожан звернувся Преосвященнійши єпископ Віктор Бедь, який попросив в усіх присутніх вибачення за свої провини та гріхопадіння, привітав всіх з початком великого посту та закликав підносити молитви до Господа Бога за український народ, Україну, Українську Автокефальну Православну Церкву, подолання розділення православних в Україні, мир, спокій та любов у Христі між співвітчизниками.
Також владика Віктор привітав нового клірика Карпатської єпархії диякона Івана Жабляка, який цього дня був висвячений у дияконський сан та подарував йому у благословення святу просфору.
Відтак, за давньої християнським обрядом парафіяни як одна сімя попросили один в одного вибачення за свої недостойні діяння чи помисли, для того щоб з чисто душею увійти в Великий піст.

Прес- служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський