Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь зустрівся з відомим закарпатським художником Віталієм Либа та удостоїв його високої нагороди

 DSC259116 березня 2016 року, в резиденції єпархіального управління Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді відбулась дружня зустріч владики Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського з відомим закарпатським художником Віталієм Либа.

В ході зустрічі пан Либа розповів про свою багаторічну мистецьку діяльність, зокрема з написання полотен на церковно-духовну тематику. Владика Віктор розповів митцю про історію зародження, розвитку та утвердження нашої прабатьківської, майже 2000-літньої, Української Автокефальної Православної Церкви. Відтак владика Віктор та пан Віталій відвідали кафедральний храм апостола українського Андрія Первозваного в Ужгороді Карпатської єпархії УАПЦ.
За багаторічну духовно-мистецьку і художню діяльність, а також за заслуги перед Святою Православною Церквою та з нагоди 77-ї річниці проголошення Карпатської України Преосвященнійший єпископ Віктор Бедь удостоїв художника Віталія Івановича Либу ордену «Августина Волошина» ІІ ступеня.
В свою чергу Віталій Іванович подарував свою книгу-альбом «Живопис», в якій автор ознайомлює з найкращими традиціями закарпатською художньої школи живопису. В своїх художніх роботах автор розкриває біблійні мотиви та демонструє глибину бачення і розуміння даної тематики, показуючи, що головне в реальному житті – це Божественний початок та любов до ближнього. Загалом за своє життя автор намалював понад 1000 робіт.
На завершення зустрічі владика Віктор благословив художника Віталія Либу та побажав йому творчих успіхів і Божої допомоги на ниві художнього мистецтва.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією