Єпископ Віктор Бедь відслужив подячний молебень з нагоди шостої річниці з дня прийняття чернечого постригу

bvsvichka20 березня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Української Автокефальної Православної Церкви відслужив ранковий подячний молебень з нагоди шостої річниці з дня прийняття чернечого постриг.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив миру, благополуччя та розквіту для України, українського народу та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.
Біографічна довідка:
Чернечий постриг владика Віктор Бедь прийняв 20 березня 2010 року в храмі монастиря святої Феодори Солунської митрополії Елладської Православної Церкви (Греція). Чернечий постриг здійснив Всесвятійший Анфім Руссас, митрополит Солунський Елладської Православної Церкви який одночасно перебуває і у підпорядкуванні Вселенського Патріарха. Ним же, на той час вже ієромонах Віктор Бедь, був возведений у сан архімандрита. Після прийняття чернечого постригу, з благословення Всесвятійшого митрополита Анфіма Руссаса, архімандрит Віктор був направлений до Іверського монастиря на Святій Горі Афон для отримання духовних настанов. Згодом, у встановленому церковно-канонічному порядку, архімандрит Віктор Бедь був зарахований до кліру монастиря рівноапостольних Кирила і Мефодія Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви (правлячий архієрей – Високопреосвященнійший Іоанніс Тассіас, митрополит Лангадський, Екзарх Вселенського Патріарха у Центральній Македонії), яка з одночасно перебуває і у підпорядкуванні Вселенському Патріарху.

saloniky
В липні 2014 року архімандрит Віктор Бедь за власним бажанням вийшов за штат Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви і отримав відповідне благословення на подальшу богословську, місіонерську та наукову діяльність в рідній Україні.

postryg
3 червня 2015 року архімандрит Віктор Бедь, згідно поданої заяви, був зарахований до кліру відродженої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви, яка історично та канонічно перебуває у духовно-молитовній єдності із Вселенським Патріархом.
14 серпня 2015 року архімандрит Віктор Бедь був висвячений у кафедральному соборі апостола українського Андрія Первозваного Української Автокефальної Православної Церкви м. Києва на єпископа Мукачівського і Карпатського та призначений керуючим Карпатською єпархію УАПЦ в Закарпатській області. Таїнство висвячення у єпископа здійснили Блаженнійший Макарій Малетич, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, Високопреосвященнійший Андрій Абрамчук, митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархіє, Високопреосвященнійший Володимир Шлапак, архієпископ Житомирський і Поліський, керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященійший Афанасій Шкурупій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією та Високопреосвященнійший Мстислав Гук, архієпископ Тернопільський і Подільський, керуючий Тернопільською єпархією.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією