Відбулися парафіяльні збори релігійної громади Карпатської єпархії УАПЦ у місті Берегові

1 reference23 березня 2016 року у місті Берегово відбулися парафіяльні збори релігійної громадина честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

З благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатськогоучасть, керуючого єпархією у парафіяльних зборах прийняв участь секретар єпархіального управління протоієрей Сергій Урста, який призначений настоятелем цієї релігійної громади.

На розгляд парафіяльних зборів було винесено ряд питань, щодо подальшого розвитку та діяльності парафії. Загальні збори схвалили кандидатуру протоієрея Сергія Урсти, який був призначений указом правлячого архієрея настоятелем парафії. Розглянуто питання про керівні органи релігійної громади. У ході обговорення було прийнято одноголосне рішення про обрання головою парафіяльної управи, згідно статуту, настоятеля протоієрея Сергія Урсту. Скарбником парафіяльної управи обрано Євгенія Лазаря. Також в ході засідання було вирішено ряд інших організаційних питань.
На завершення секретар єпархії, настоятель парафії протоієрей Сергій Урста подякував усім парафіянам за участь у зборах та побажав усім Божої допомоги та сил на достойне проходження днів святої Чотиридесятниці.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією