Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив літію за о. Олександром Духновичем – борцем за права закарпатців та єдність української нації

duchnovych30 березня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив ранкову заупокійну літію за українським закарпатським патріотом, борцем за політичні, національні та соціально-економічні права українців Закарпаття під час анексії краю Угорським королівством (ХІУ – 1918), Австрією (середина ХУІ – 1867) та Австро-Угорською імперією (1867 – 1918), проповідником єдності української нації, письменником, громадським, церковним і культурним діячем о. Олександром Васильовичем Духновичем (24.04.1803, с. Тополя на Пряшівщині – 30.03.1865, м. Пряшів) до 151-х роковин з дня його смерті.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією