Делегація єпархіального відділу з соціального служіння Карпатської єпархії УАПЦ відвідала хворих наркологічного диспансеру в Ужгороді

DSCN570425 березня 2016 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, представники єпархіального відділу з благодійності, соціального служіння та біоетики провели благодійний захід у Закарпатському обласному наркологічному диспансері міста Ужгорода.

Участь в соціально-благодійному заході від Карпатської єпархії УАПЦ прийняли секретар єпархіального управління протоієрей Сергій Урста, голова вище зазначеного єпархіального відділу Юрій Ропонич та активіст Микола Скрип, а також референт правлячого архієрея Ілля Михайлов.
В ході відвідування диспансеру було проведено духовно-богословську бесіду з хворими, передано хворим фрукти та солодощі, а також роздано іконки.
Відтак, протоієрей Сергій Урста, Юрій Ропонич та Микола Скрип виконали низку духовних великопісних пісень, які радісно були сприйняті присутніми.
На завершення відвідин представники делегації Карпатської єпархії УАПЦ побажали всім хворим якнайшвидшого одужання, і всі разом заспівали «многая і благая літ».

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський