Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь відвідав Міжгірський район з душпастирським візитом

Міжгірщина 5 09.04.169 квітня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відвідав з душпастирським візитом ряд населених пунктів Міжгірського районів Закарпатської області.

В ході візиту було проведено зустріч з православними віруючими, що мають бажання увійти до складу прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви та організувати відповідні релігійні громади УАПЦ. Також владика Віктор зустрівся з мобілізованими співвітчизниками, що незабаром будуть направленні на Схід України для оборони нашої, Богом даної нам, земної Вітчизни України від підступних московсько-путінських окупантів та терористів. В ході душпастирської зустрічі владика Віктор помолився за збереження життя мобілізованих захисників, благополуччя їх родин та дав їм архієрейське благословення.
Керуючого Карпатською єпархією УАПЦ владику Віктора Бедь у поїздці до Міжгірського району супроводжували ієромонах Антоній Хвіц, старший референт єпископа читець Максим Бережний та іподиякон Назар Дякович.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією