У неділю Преподобної Марії Єгипецької у кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді відслужили Божественну літургію

 DSC043717 квітня 2016 року, у неділю Преподобної Марії Єгипецької що вшановується у п'яту неділю Великого посту, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено Божественну літургію.

З благословіння Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ богослужіння очолив протоієрей Олександр Смолін у співслужінні протоієрея Романа Бобая, ієромонаха Антонія Хвіц та диякона Івана Жабляка.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.
Під час богослужіння духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної помісну Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.
Перед завершенням божественної літургії в храмі традиційно було проспівано Духовний Гімн «Боже Великий єдиний, нам Україну храни...».
З проповіддю до прихожан звернувся протоієрей Роман Бобай.
Хід богослужіння супроводжувався церковним співом на кліросі під керівництвом регента Марії Жабляк.
Після цілування хреста відбулася традиційна братська трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією