Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужи літію за міністром уряду Карпатської України Юлієм Бращайко до 137-річчя з дня його народження

dd419 квітня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за українським закарпатським патріотом, політичним, державним і громадським діячем, організатором Хустської Народної Ради 1919 року, одним із провідників руху за входження Закарпаття до складу Української Народної Республіки (1918 – 1921), міністром фінансів і комунікацій уряду Карпатської України (1939 – 1944), політично репресованим угорським хортівсько-фашистським та московським комуністично-радянським режимами Юлієм Михайловичем Бращайко (19.04.1879, с. Глибоке, Ужгородський район, Закарпаття – 09.10.195, м. Ужгород) з нагоди 137-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією