В Ужгороді поховали хориста кафедрального храму Карпатської єпархії УАПЦ Сергія Адамовича Харчука

Харчук С. лютий 201616 квітня 2016 року відійшов у вічність хорист кафедрального храму на честь апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Українського Автокефальної Православної Церкви, у минулому диригент військово оркестру Сергій Адамович Харчук (01.02.1956 – 16.04.2016).

Чин похорону спочилого у Бозі Сергія Харчука було проведено в Ужгороді (траурний зал міського цвинтаря Кальварія та поховання на цвинтарі Барвінок) 19 квітня.
1 лютого Сергій Адамович відзначив ювілей 60-річчя з дня народження, але важкий недуг та смерть передчасно вирвала його з життя...
З благословіння Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви чин поховання очолив протоієрей Сергій Урста у співслужінні протоієрея Романа Бобая.
Правлячий єпископ, духовенство та парафіяни Карпатської єпархії УАПЦ висловлюють співчуття рідним і близьким покійного, та моляться за прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією