Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за діячем Карпатської України Василем Гренджа-Донським до 119-річчя з дня його народження

sdff24 квітня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за українським закарпатським письменником, журналістом, громадським, культурним і політичним діячем Карпатської України (1939 – 1944), редактором газети «Урядовий Вісник Правительства Карпатської України» (1938 – 1939), політично репресованим угорським хортівсько-фашистським окупаційним режимом, борцем за національну і державну незалежність України Василем Степановичем Гренджа-Донським (24.04.1897, с. Волове, поневолене Закарпаття у складі Угорського королівства та Австро-Угорської імперії (на сьогодні – смт. Міжгір'я, Закарпаття, Україна) – 25.11.1974, м. Братислава, Словаччина) до 119-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією