Великоднє послання Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, голови з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви

bc

Возлюблені у Христібраття і сестри! Дорогі співвітчизники!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

У ці радісні та святкові Великодні дні 2016 року, вдні світлого Христового Воскресіння, весь православний світ святкує перемогу Спасителя і Господа нашого Ісуса Христа над гріхом і смертю!

Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною любов'ю, силою і надією. Цього дня ми по-особливому радісно дякуємо Отцю нашому Небесному за те, що у дні найбільших випробувань ми відчували і відчуваємо його батьківський захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам:боголюбивій українській нації, земній Вітчизні Україні та Українській Церкві.
Із великою надією і радістю сьогодні ми вигукуємо Христос Воскрес, сподіваючись на утвердження миру, злагоди, благополуччя, духовної і національної єдності в Україні. Підносячи хвалу і подяку до Бога,щоденно молимося за перемогу українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами. У день Воскресіння Христового, як і у всі інші дні, просимо збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, всіх мирних співвітчизників, які нині за Заповідями Отця нашого Небесного героїчно і жертовно боронять український народ, державу Україну й Українську Церкву від московських ординців.
У дні світлого і радісного великого Торжества – Великодня 2016 року молитовно згадаймо і всіх тих наших українських патріотів і співвітчизників, які у різні часи і віки, зокрема і під час Революції Гідності, віддали своє життя за національну і державну незалежність України та панування добра на нашій українській землі.
І головне – навчімось жити за Заповідями Воскреслого Спасителя нашого Ісуса Христа, який, зокрема,заповідав – живіть у любові одне до одного, як до самого себе! Чого так часто нам усім не вистачає.
Через молитви до Пресвятої Богородиці, богоносних прабатьків наших і святих угодників Божих коліноприклонно звернемося до Отця Нашого Небесного з проханням дарувати всім нам миру, здоров'я, добробуту, злагоди, національної, духовної і церковної єдності, утвердження правової держави, збереження територіальної цілісності й державної незалежності України та прискорення того дня, коли ми всі, українці, як закликає нас до цього Господь Бог, об'єднаємось в єдиній соборній прабатьківській Українській Автокефальній Православній Церкві в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Із повагою і любов'ю у Христі

+ ВІКТОР Бедь,
єпископа Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський