Великоднє послання Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, голови з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви

bc

Возлюблені у Христібраття і сестри! Дорогі співвітчизники!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

У ці радісні та святкові Великодні дні 2016 року, вдні світлого Христового Воскресіння, весь православний світ святкує перемогу Спасителя і Господа нашого Ісуса Христа над гріхом і смертю!

Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною любов'ю, силою і надією. Цього дня ми по-особливому радісно дякуємо Отцю нашому Небесному за те, що у дні найбільших випробувань ми відчували і відчуваємо його батьківський захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам:боголюбивій українській нації, земній Вітчизні Україні та Українській Церкві.
Із великою надією і радістю сьогодні ми вигукуємо Христос Воскрес, сподіваючись на утвердження миру, злагоди, благополуччя, духовної і національної єдності в Україні. Підносячи хвалу і подяку до Бога,щоденно молимося за перемогу українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами. У день Воскресіння Христового, як і у всі інші дні, просимо збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, всіх мирних співвітчизників, які нині за Заповідями Отця нашого Небесного героїчно і жертовно боронять український народ, державу Україну й Українську Церкву від московських ординців.
У дні світлого і радісного великого Торжества – Великодня 2016 року молитовно згадаймо і всіх тих наших українських патріотів і співвітчизників, які у різні часи і віки, зокрема і під час Революції Гідності, віддали своє життя за національну і державну незалежність України та панування добра на нашій українській землі.
І головне – навчімось жити за Заповідями Воскреслого Спасителя нашого Ісуса Христа, який, зокрема,заповідав – живіть у любові одне до одного, як до самого себе! Чого так часто нам усім не вистачає.
Через молитви до Пресвятої Богородиці, богоносних прабатьків наших і святих угодників Божих коліноприклонно звернемося до Отця Нашого Небесного з проханням дарувати всім нам миру, здоров'я, добробуту, злагоди, національної, духовної і церковної єдності, утвердження правової держави, збереження територіальної цілісності й державної незалежності України та прискорення того дня, коли ми всі, українці, як закликає нас до цього Господь Бог, об'єднаємось в єдиній соборній прабатьківській Українській Автокефальній Православній Церкві в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Із повагою і любов'ю у Христі

+ ВІКТОР Бедь,
єпископа Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський