Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь відслужив молебень до преподобного Олексія Товта, карпатоукраїнського святого

gfgjkj7 травня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією відслужив вечірній молебень до преподобного Олексія Товта (06.03.1854, с. Ольшавиця біля Пряшова, підневільне Закарпаття у складі Угорського королівства та Австро-Угорської імперії) – 07.05.1909, Південний Ханаан, штат Пенсільванія, США), карпатоукраїнського святого у день його ушанування.

У молитві владика Віктор просив у святого молитовного заступництва перед Всемогутнім Господом Богом за дарування миру, благополуччя та національної єдності українській нації, Україні та Українській Церкві.
Преподобний Олексій Товт (06.03.1854, с. Ольшавиця біля Пряшова, підневільне Закарпаття у складі Угорського королівства та Австро-Угорської імперії) – 07.05.1909, Південний Ханаан, штат Пенсільванія, США), пресвітер. Прославлений у лику святих 29 травня 2004 року Православною Церквою Америки. Нетлінні мощі святого зберігаються у храмі святителя Тихона Задонського в Тихонівському монастирі Південного Ханнану, США. День ушанування святого 7 травня (24 квітня).

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією