Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь нагородив волонтера Маріанну Сухолову медаллю «Знамення Пресвятої Богородиції»

 DSC079011 травня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви в рамках духовно-патріотичної співпраці з Ужгородським об'єднаним міським військовим комісаріатом відвідав Ужгородський коледж культури і мистецтв.

В ході відвідання даного навчального закладу владика Віктор звернувся до викладачів та студентів з короткою проповіддю, в якій наголосив на важливості дотримання Божої Заповіді про любов до ближніх, свого народу та Вітчизни України. Також було сказано про те, що захист своїх ближніх, свого українського народу і своєї держави України є святим обов'язком кожного громадянина. Саме в наші дні, найкращі сини і дочки українського народу жертовно захищають нашу земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від підступних московсько-путінських окупантів і терористів. І велику допомогу у цій боротьбі нашим воїнам і добровольцям надають мирні співвітчизники, які живуть і працюють серед нас. Яких ми іменуємо волонтерами. Однією із таких волонтерів, яка заслуговує поваги, подяки і підтримки, є і викладач Ужгородського коледжу культури і мистецтв Маріанна Анатоліївна Сухолова – наголосив владика Віктор. Тож зважаючи на вияв високого українського патріотизму, мужність, жертовність та неодноразову волонтерську допомогу українським воїнам і добровольцям в зоні бойових дій на Сході України Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви удостоїв волонтера Маріанну Анатоліївну Сухолову високої церковної нагороди – медалі «Знамення Пресвятої Богородиці» І ступеня.
Під час нагородження волонтера також був присутній Ужгородський міський військовий комісар підполковник Микола Вікторович Журавльов, який звернувся до присутніх з словами подяки та патріотичними настановами.
В ході відвідання Ужгородського коледжу культури і мистецтв владику Віктора супроводжували старший референт керуючого єпархією читець Максим Бережний та помічник керуючого прес-службою єпархії читець Юрій Шаринський.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський