Єпархіальний відділ з благодійності Карпатської єпархії УАПЦ надав благодійну допомогу малозабезпеченій сім’ї з Мукачева

 DSC063529 квітня 2016 року, напередодні святкування Світлого Христового Воскресіння, з благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, голови єпархіальних відділів з благодійності, соціального служіння та біоетики читець Юрій Ропонич, інформаційно-просвітницького роботи протоієрей Ігор Ковальчук та помічник керівника прес-служби єпархії читець Юрій Шаринський відвідали з благодійною місією малозабезпечену сім'ю Анни Гасинець в м. Мукачево.

В пасхальному кошику представники Карпатської єпархії передали для пані Анни продукти для приготовлення великодньої пасхи, крупи та м'ясні страви, а також ікону Пресвятої Богородиці.
З благословення Преосвященнійшого єпископа Віктора сім'я Гасинець була взята під опіку відділу з благодійності, соціального служіння та біоетики Карпатської єпархії УАПЦ і щоквартально буде отримувати благодійну допомогу.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський