Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь зустрівся з внуком свмч. Митрополита Василя Липківського – Костянтином Липківським

5517 травня, під час проведення міжнародної конференції «Канонічність Українського Православ'я: історія проблеми», що проходила в історичному будинку київських митрополитів Софії Київської, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви провів зустріч з внуком священномученика Митрополита Василя Липківського – Костянтином Олександровичем Липківським, доктором технічних наук, професором.

В ході зустрічі Костянтин Олександрович коротко розповів про подвижницьке і мученицьке життя свого діда, священномученика Василя Липківського (07(19).03.1864 – 27.11.1937), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви (21.10.1921 - .27.11.1937).

Все своє свідоме життя, не зважаючи на політичні гоніння з боку колишнього комуністично-радянського режиму СРСР, Костянтин Олександрович, як і його родини, зберігали світлу пам'ять про рідного їм святого Василя Липківського та приклали багато зусиль для того щоб достойне ім'я подвижника Божого назавжди залишилось в історії України та Української Церкви.

На завершення зустріч владика Віктор побажав Костянтину Олександровичу міцного здров'я, успіхів, Божої допомоги та подарував ікону Воскресіння Христового. Сторони домовились підтримувати відносини з метою увіковічення і примноження світлої пам'яті священномученика Митрополита Василя Липківського.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський