Єпископ Віктор Бедь відслужив літію за Георгієм (Гія) Гонгадзе до 47-річчя з дня його народження

gongadze21 травня 2016 року, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив вечірню заупокійну літію за українським громадсько-політичним діячем, опозиційним журналістом, правозахисником, убитим представниками правлячого режиму Президента України Леоніда Кучми з політичних мотивів Георгієм (Гія) Руслановичем Гонгадзе (21.05.1969, Тбілісі, Грузія – 17.09.2000, Київщина, Україна) з нагоди 47-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою і життя у піднебессі, повідомляє прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ.

Гео́ргій (Гія) Русла́нович Гонгадзе (груз. გიორგი ღონღაძე; 21 травня 1969, Тбілісі —17 вересня 2000[2]) — громадський діяч, український опозиційний журналіст[3]грузинського походження, відомий своїми критичними антивладними виступами.
Засновник та перший головний редактор інтернет-газети «Українська правда».
Вбивство Гонгадзе викликало широкий резонанс в Україні та за її межами, особливо після «касетного скандалу», та вважається однією з найгучніших кримінальних справсучасної України. За найпоширенішою версією, до захоплення та вбивства журналіста причетні високопосадовці, наближені безпосередньо до Леоніда Кучми, який нібито особисто віддавав накази щодо викрадення Гонгадзе.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський