Паломники з Волині відвідали Свято-Миколаївський чоловічий монастир Карпатської єпархії УАПЦ в смт. Чинадієво Мукачівського району

20160528 09123528 травня, відбулась паломницька поїздка вірян парафії храму святого Димитрія міста Луцьк на чолі з настоятелем отцем Олександром до Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, в ході якої паломники відвідали єпархіальний Свято-Миколаївський чоловічий монастир смт. Чинадієво Мукачівського району.

З благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви паломників зустрів намісник монастиря архімандрит Миколай Реківчак.
Участь у зустрічі також прийняли голова єпархіального відділу з благодійності, соціального служіння та біоетики читець Юрій Ропонич, інок Андрій та студент Української богословської академії Микола Скрип.
Під час зустрічі був відслужений акафіст до Почаївської ікони Божої Матері, а також Божественна літургія Іоанна Златоустого.
У своїй проповіді архімандрит Миколай Реківчак передав паломникам архіпастирське благословення від керуючого Карпатською єпархією УАПЦ владики Віктора та розповів про історію монастиря.
Віряни мали змогу прикластися до святинь монастиря – копії Почаївської ікони Божої Матері, мощей святого Великомученика і цілителя Пантелеімона, святої великомучениці Варвари та преподобного Іова Почаївського.
Після чого відбулась братська трапеза.
Читець Юрій Ропонич, голова відділу з благодійності, соціального служіння та біоетики.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський